Copyright © 2016, BARTIDA s. r. o. 

Ovoce v lahvi. Na slunci vyzrálé ovoce, sklizené v období optimální zralosti, ovoce drcené a dehydrované, redukované do silného koncentrátu ve vakuovém koncentračním systému, tak krátce, aby nedošlo k přehřátí ovoce, ale k zachování jeho původní vůně a chuti.

 

100% ovocná pyré s prokazatelně nejvyšším obsahem ovocné složky oproti konkurenčním značkám. Jak to poznáte? Ovocné pyré je uvedeno jako první složka, zatímco většina ostatních producentů uvádí ovoce až po cukru nebo dokonce po vodě. Mixer vytvořil skutečný chuťový zážitek s fantastickým výtěžkem - stačí použít několik mililitrů.

Ušetří čas i peníze. Zkrátí dobu přípravy. Výtěžek z jedné lahve je až 3x vyšší oproti konkurenci.

MIXER pyré umožní dodat skutečnou ovocnou chuť a texturu všem připravovaným nápojům.  Po celý rok, bez ohledu na sezonu, zaručuje stálost nabídky. Široká škála trvanlivých ovocných pyré je Vám k dispozici kdykoliv. Bez nutnosti uchovávat v chladu. Bez zbytečné ztráty. Neotevřené vydrží až 24 měsíců.  Po otevření až 3 měsíce. Připravené k okamžitému použití.

Nabízí širokou škálu využití.  Pro koktejlové bary, kavárny, restaurace, hotely, cateringové služby, výletní lodě, open air akce. Od koktejlů typu margarita, daiquiri, colada, caipirinha, ovocná mojita, po širokou škálu nealkoholických nápojů, jako jsou smoothies, limonády, sodovky, milkshaky, teplé i ledové čaje, oblíbené ledové tříště a nápoje z kávy.

Patentovaná ergonomická lahev, speciálně navržena pro efektivní práci  za barem. Snadné otvírání a dávkování. Speciální uzávěr zamezí okysličování ovocného pyré a prodlouží trvanlivost. 1 litrová lahev MIXER pyré se pohodlně vejde do každého speed racku.